Keqpërdoret seksualisht nga persona të ndryshëm një vajzë me probleme mendore në Drenas

Një vajzë e cila sipas mjekut ka çrregullime mendore dyshohet se është duke u keqpërdorur seksualisht nga persona të ndryshëm në Drenas.

Policia njofton se ajo është intervistuar me autorizim të prokurorit.

Me vendim të prokurorit, policia bën të ditur se është inicuar rasti në fjalë dhe është duke u hetuar.

Fitore H

Read Previous

Qeveria e Kosovës sot mban mbledhje, këto janë pikat e rendit të ditës

Read Next

Gruaja e infektuar me koronavirus sillet nëpër Vushtrri


Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/srv/users/serverpilot/tmp/vizioni) in Unknown on line 0