Këmbësori që u godit mbrëmë në Prishtinë është në gjendje të rëndë shëndetësore

Këmbësori i cili mbrëmë u godit nga një veturë në rrugën “Bill Klintoni” në Prishtinë, është në gjendje të rëndë shëndetësore.

Derisa, gruaja e cila e ka goditur këmbësorin nga pakujdesia është arrestuar.

Aksidentin e ndodhur mbrëmë, për Gazetën Sinjali e kishte konfirmuar edhe zëdhënësja e Policisë së Kosovës për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti.

Fitore H

Read Previous

Arrestohen tre persona, vodhën disa vetura në Prishtinë

Read Next

Rrihen mes vete sirianët dhe marokenët