Kejvina shfaqet e ulur në pozicion seksi

Kejvina Kthella ka joshur ndjekësit me foton e fundit.

Kejvina Kthella ka joshur ndjekësit e saj sërish me një foto ku në fokus kishte vënë linjat e përsosura.

Bukuroshja nga Shqipëria ka ndarë një tjetër imazh nga fotosesioni i fundit, ku kësaj radhe shihet e ulur mbi disa libra dhe me një shikim vrastar nuk të lë mundësi tjetër përveç se të thuash ‘Po’.

Këtë e thotë edhe vet modelja në mbishkrimin bërë “Po apo Po”.

View this post on Instagram

yes or yes???😛

A post shared by Kejvina Kthella (@kejvina_kthella) on

Gazetari

Read Previous

Grabitje e rëndë në Drenas, hapin bankomatin me mjet eksplodues

Read Next

Jakup Krasniqi thotë se Nisma është brenda rezultatit zgjedhor


Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/srv/users/serverpilot/tmp/vizioni) in Unknown on line 0