Kejvina nga karantina në New York: Gjeta vitaminat që kam kërkuar

Bukuroshja shqiptare, Kejvina Kthella po kalon pandeminë e koronavirusit në New York 

E këto ditë të karantinës shqiptarja ka qenë duke kërkuar edhe vitaminat e saj që ka kërkuar dhe këtë e ka bërë të ditur edhe me një status që ka postuar në rrjetet sociale.

“Me në fund i gjeta vitaminat natyrale që kam kërkuar që një kohë të gjatë! Këto vitamina zgjasin me muaj dhe tani pas përdorimit të tyre po e shoh sa të mira janë ato për organizmin dhe shëndetin”, ka shkruar ajo.

Kejvina vitin e kaluar bëri famë në Shqipëri pasi që kishte marrë pjesë në disa emisione televizive por tani modelja ka udhëtuar në Amerikë ku duket se atje ka vendosur ta kërkojë ëndrrën e saj. /GazetaExpress/

Ardian H

Read Previous

Konjufca thotë se Agim Veliu e mori atë që e meritoi dhe se LDK u sinkronizua me presidentin

Read Next

“Coronavirusi i ri, as i veçantë e as i padëgjuar” – ky është shpjegimi i studiuesit shqiptar të epidemiologjisë


Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/srv/users/serverpilot/tmp/vizioni) in Unknown on line 0