Kejvina Kthella super sexy, harron të veshë pantallona

Në këto ditë të nxehta veshjet janë të tepërta.

E të njëjtit mendim është dhe Kejvina Kthella, biondia sexy e emisionit ‘Xing me Ermalin’.

Velina ka ndarë në rrjetet sociale një foto ku shfaqet mjaft provokuese dhe mban veshur vetëm një bluzë.

Në fakt kjo mënyrë të veshuri është një nga tendencat më të fundit që është parë të vishet nga shumë personazhe të njohura të medias rozë.

Gazetari

Read Previous

Skenderaj sot feston Ditën e Çlirimit, pamje të rralla nga data 18 qershor 1999

Read Next

Parashikimi i motiot për sot dhe për 4 ditët në vijim