Kaq të bukur se keni parë Emily Ratajkowskin

Emily Ratajkowski ka treguar gjoksin e saj seksi në bikine të zeza derisa është parë duke pushuar në një fshat

Ajo bashkë me burrin e saj kanë vendosur që të pushojnë sivjet nga skena duke kaluar kohën në një fshat.

Kështu ata do të ruhen edhe nga koronavirusi, por sot Emily Ratajkowski ka treguar anën seksi të saj në Instagram.

E sapobërë bionde, modelja ka treguar gjoksin e saj të famshëm dhe belin në bikine të zeza derisa ka qenë e mbuluar më një mbulojë rozë të tejdukshme. /GazetaExpress/

Ardian H

Read Previous

Juristi Miftaraj: Nëse ftesa për Hashim Thaçin ka ardhur nga Gjykata Speciale, aktakuza e ngritur ndaj tij, mund të jetë konfirmuar!

Read Next

Disa lagje të Prishtinës mbeten në terr


Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/srv/users/serverpilot/tmp/vizioni) in Unknown on line 0