Kaq seksi nuk e keni parë, Kida rrëmben vëmendjen me paraqitjen e fundit

Kida është kthyer në një ndër emrat e komentuar në publik.

Në fillimet e para të saj, Kida arriti që shumë shpejt ti futet botës së suksesshme të muzikës.

Tani ajo po vazhdon me të njëjtin ritëm veçse ka arritur ta marrë vëmendjen edhe me paraqitjen e jashtme.

Kida ka arritur forma të mira trupore dhe në imazhet e fundit të postuara në Instagram duket më seksi se kurrë më parë.

Sa i përket jetës private ajo e ka ruajtur me shumë xhelozi.

Fitore H

Read Previous

Në QKUK dhe spitalet rajonale po trajtohen 291 pacientë me COVID-19

Read Next

Emina Çunmulaj testohet për herë të dytë për COVID-19, ky është rezultati