Kaq kohë pas ndarjes nga Nora, Roberti shfaqet në krahët e këngëtares së njohur

Robert Berisha është muzikant dhe këngëtar shumë i njohur.

Ai u bë i njohur fillimisht si burri i Nora Istrefit, shkruan ORAinfo.

Por, para pak javësh ata i dhanë fund martesës shumë vjeҫare.

Që nga ndarja me Norën, ai është edhe më aktiv në rrjetet sociale, por edhe me mbrëmje muzikore.

Sonte përmes një postimi ai ka treguar se do të jetë në një mbrëmje me Miranda Hashanin.

Gazetari

Read Previous

Adnan Januzaj në lidhje dashurie me moderatoren kosovare

Read Next

Gruaja e ish-ushtarit të UÇK-së rrëfen dhunimin seksual që e pësoi gjatë luftës