“Kallashi” e djeg me disa foto…

Aspak nuk harohet valltarja e famshme ajo ka befasuar fansat e saj me disa foto provokuese.


Image result for kallashi
Image result for kallashi

Besnik Mullaliu

Read Previous

Linda Halimi gjoksin në “shesh”, nga pushimet në Xhamajka

Read Next

Ferizajasi bën biznes me kuaj, i shet për suxhuk dhe për t’i ushqyer qentë