Kafshë të llojeve të ndryshme të cilat janë identike me njëra-tjetrën (Foto)

Jo vetëm njerëzit ngjasojnë me njëri-tjetrin, kjo ndodh edhe tek kafshët – madje edhe tek kafshët e llojeve të ndryshme.

Për ju kemi sjellur disa fotografi, ku kafshë të ndryshme ngjasojnë me njëra-tjetrën sikur të ishin binjakë, transmeton lajmi.net

Një qen dhe një mace që duken binjak, një qen dhe një kalë që duken poashtu identik.

Shikoni fotografitë.

Gazetari

Read Previous

Interi me një transferim nga Barcelona

Read Next

Besim Muzaqi do të kandidoj për kryetar të Vetëvendosjes në Vushtrri