Ka qenë një hit vere, por Kida është penduar që e ka bërë këtë këngë

Kënga e Kidës “Ja kem nis” është një nga hitet e verës së vitit 2016. Sot kënga numëron më shumë se 12 milionë klikime, mirëpo Kida ka disa rezerva.

E ftuar në emisionin “NIN” në Klan Kosova, këngëtarja është pyetur për këngën që është penduar që e ka realizuar. Pa hezituar aspak, Kida filloi të këndojë vargjet e “Ja kem nis”.

“Ja kem nis – nuk e di… E kam realizuar shumë shpejt. Gjithçka është bërë shumë shpejt dhe kur e kam nxjerrë, kam thënë pse e bëra”, -është shprehur ajo.

Epo, të gjithë këngëtarët e kanë një këngë për të cilën janë penduar, kështu që është diçka mëse normale.

Nëse keni nostalgji për “Ja kem nis”, ja ku e keni…

Ardian H

Read Previous

Ballkani e dënon ndërhyrjen e policisë ndaj trajnerit të Prishtinës Armend Dallku

Read Next

Ç’ka ndodhur me moderatoren? Pse të gjithë po shkruajnë ‘RIP Ellen’ në rrjetet sociale


Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/srv/users/serverpilot/tmp/vizioni) in Unknown on line 0