Juventusi pati një mysafir të veçantë, Ronaldo dhe djali i tij u stërviten së bashku sot

Juventusi kishte sot (e shtunë) një mysafir shumë të veçantë në terrenin e tyre të stërvitjes Continassa.

Bëhet fjalë për djalin e madh të Cristiano Ronaldos, Cristiano Junior, i cili punoi së bashku me babanë e tij në stërvitje.

Ylli portugez postoi një video të vetes dhe djalit të tij duke bërë stërvitjet së bashku në terrenin e Juve sot (e shtunë) gjatë ditës.

Nuk është plotësisht një mjedis i ri për të, duke parë që Cristiano Junior është në akademinë e të rinjve të Juventusit.

Videoja u postua në Instagram të CR7, pas një videoje të vetes duke bërë ushtrime të vrapimit sprint. /Telegrafi/

Ardian H

Read Previous

“Ndeshjet pa tifozë, kualiteti i Ligës Premier do të bije” – kështu mendon Frank Lampard

Read Next

Mozzik takohet me vajzën e tij, ndan momente të lumtura me të