Jordyn Woods pozon në rroba banje portokalli të zhytur ndërsa është në Xhamajka me Lori Harvey ndërsa thotë ‘relaksohu me mua’

E preferuara e mediave sociale Jordyn Woods ndau dy foto të reja marramendëse të vetes në Instagram të enjten.

Fetching: Jordyn Woods shared two sizzling photos of herself on Instagram Thursday. The beauty was in a plunging orange swimsuit as she enjoyed a sunny vacation in Jamaica

Bukuroshja 22-vjeçare ishte në rroba banje portokalli të zhytur teksa shijonte një pushim me diell në Xhamajka.

Fame game: The former best friend of Kylie Jenner has been seen in the country to help pal Lori Harvey celebrate her 23rd birthday. Also there was Lori's new beau Future, 36

Ish shoqja më e mirë e Lip Kit, Kylie Jenner është parë në aty për të ndihmuar Lori Harvey të festojë ditëlindjen e 23-të.

Besnik Mullaliu

Read Previous

​Senati hedh poshtë projektligjin e kritikuar nga gjyqtarët dhe BE-ja

Read Next

​Arrestohen dy persona për trafikimin e miliarda fjalëkalimeve