Ja si ‘bombardon’ Xhaka, Izraelin

Shqipëria ka kaluar në epërsi ndaj Izraelit, në ndeshjen që luhet në “Elbasan Arena”.

Goli i parë i takimit erdhi nga Taulant Xhaka në minutën e 54’, pas një goditje fantastike nga jashtë 16 metërshi.

Në rast të fitores, Shqipëria do të merrte tri pikët e para në Ligën e Kombeve.

Gazetari

Read Previous

Luana mbyll ditën me këtë video, shfaqet e lagur në pishinë

Read Next

Një mjegullnajë është një re e pluhurit ndëryjor, hidrogjeni, heliumi dhe gazeve të tjera jonizues