Ja sa bukur duket Edona Hasanaj në fotografitë e fundit!

Këngëtarja me plote stil e estradës sonë, Edona Hasanaj, ka mahnitur me bukurinë në fotografitë e fundit që ka publikuar në rrjetin social, shkruan”Vizioni.Info”.

Edhe pse rrallë publikon këngë të reja ajo nuk i lë anash fansat e saj të shumtë të cilët e ndjekin çdo herë, duke ju sjell fotografi dhe video nga përditshmëria e saj dhe puna.

Më poshtë shikoni fotografitë e fundit që ka publikuar:

View this post on Instagram

#blacklist #instablackandwhite 🐾🖤

A post shared by Official Profile (@edona.hasanaj) on

Gazetari

Read Previous

Marina dhe Luana përkrah partnerëve, publikohet fotoja

Read Next

Kejvina Kthella vjen me poza provokuese në bikini