Ja çka ka humbur Majku, Majlinda shfaqet seksi për fundvit

Majlinda Zeka është një nga femrat më të komentuara shqiptare.

Lidhja me Majkun, djali që ka më të dhe jeta si nënë beqare, kanë bërë që ajo të jetë shumë e përmendur në portalet kosovare e më gjerë, shkruan Syri Kosova.

Së fundmi, bukuroshja nga Prishtina ka bërë një set të fotove, në  prag të festave të fundvitit.

E veshur me një fustan të shkurtë, ajo i nxori këmbët seksi.

View this post on Instagram

📸 @norikuka

A post shared by MR⚜️ (@majlindazeka1) on

Gazetari

Read Previous

Trajneri që shpalli Spanjën kampione të botës: Askush nuk mund të kundërshtojë VAR-in

Read Next

Vetëdijesohen qytetarët, s’përdorin si më parë mjetet piroteknike

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *