Ishujt Faroe – Kosova, formacionet zyrtare

Kosova do të luajë ndeshjen e katërt të Ligës së Kombeve në udhëtim ndaj Ishujve Faroe.

Takimi nis në ora 18:00, dhe Kosova synon të mbetet lider i Grupit 3, transmeton Koha.net.

Formacionet zyrtare janë këto:

Gazetari

Read Previous

Një uragan i fuqishëm ka goditur Portugalinë, duke lënë 300,000 mijë shtëpi pa energji elektrike.

Read Next

FOTO/ Ja çfarë do të ndodhë nesër me motin