Ish sulmuesi i Liverpool nënshkruan me klubin e ri

Hellas Verona ka transferuar ish sulmuesin e Liverpool, Fabio Borini në një marrëveshje gjashtë mujore nga AC Milan, transmeton Insporti.

Zyrtarizimi u jep fund spekulimeve mbi një rikthim në Premier Ligë, ku kishte luajtur më parë me fanellën e Chelsea dhe Liverpool. Ishte folur se Aston Villa dhe Crystal Palace ishin të interesuara për kartonin e sulmuesit 28 vjeqar.

Sulmuesi italian kishte 4 gola në 51 paraqitje në total me fanellën e Milan.

Gazetari

Read Previous

Gruaja e vrasësit të kryeministrit izraelit krijon parti politike

Read Next

VV e pranon gabimin: Opinioni do të na sulmojë që po i bëjmë 14 ministri


Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/srv/users/serverpilot/tmp/vizioni) in Unknown on line 0