ISH-PROTESTUESIT E VV-SË TË NERVOZUAR ME ALBIN KURTIN

Lëvizja Vetëvendosje dhe Lidhja Demokratike e Kosovës heshtën këtë të shtunë.

E kështu nuk mohuan nëse në Prapashticë ndodhi një takim midis Albin Kurtit e Isa Mustafës.

Por këtë nuk e besojnë ish-protestuesit e VV-së që dikur i vërsuleshin shtëpisë së ish-kryeministrit Isa Mustafa.

Roland Mullaavda

Read Previous

BURRI TENTON TA MBYSË GRUAN, DJALI I TYRE FLET PËR RASTIN

Read Next

FATMIR SHEHOLLI ËSHTË I FTUARI I RADHËS NGA SPECIALJA