Isa Mustafa u dërgon sms deputetëve të LDK-së: Vazhdoni procedurat për rrëzimin e Qeverisë

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, u ka shkruar mesazh deputetëve të tij, ku iu është bërë e qartë se nuk ka tërheqje nga vendimi i Kryesisë për shkarkimin e qeverisë Kurti.

Gazeta Blic ka siguruar mesazhin që Mustafa ua ka dërguar deputetëve të tij, nga të cilët kërkohet të vazhdohen procedurat për rrëzimin e qeverisë.

Image

Ardian H

Read Previous

Lojtarët e Bayern Munich dhe Dortmund pranojnë ulje page shkaku i koronavirusit

Read Next

DEPUTETI I VV-SË REAGON PAS OFERTËS SË QUNIT PËR KURTIN