ISA MUSTAFA: ME ALBIN KURTIN KEMI KOMUNIKIM TË VAZHDUESHËM

Lideri i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, i është përgjigjur letrës së fundit të Albin Kurtit.

Ai ka thënë se letrën nuk e konsideron zyrtare dhe se janë të hapur për të gjetur sa më shpejt një zgjidhje, shkruan Insajderi.

Mustafa ka thënë se ka komunikim të vazhdueshëm me Albin Kurtin.

“Gjithmonë ne kemi komunikim direkt me z. Kurtin. Komunikojmë lidhur me mbajtjen e takimeve, por ne nuk mundemi t’i strukturojmë se si ata të komunikojnë”, ka thënë Mustafa, duke iu referuar letrës së fundit që ka shkuar në zyrën e tyre, shkruan Vizioni.info.

Gazetari

Read Previous

HAJNAT THYEJNË SHTËPINË E PAL LEKAJT – MINISTRI TREGON DETAJET

Read Next

LDK TREGON NËSE DO TË MBLEDH KËSHILLIN PËR TË SHQYRTUAR LETRËN E VV-SË