Icardi refuzon Real Madridin, dëshiron transferimin në Juventus

Sipas mediave spanjole futbollisti i Interit, Mauro Icardi ka refuzuar transferimin në Spanjë pasi që po dëshiron të kaloj te skuadra e Juventus.

Futbollisti i cili aktualisht është i huazuar te PSG pritet të riktheht në Itali, shkruan CalcioMercato, transmeton IndeksOnline.

Mirëpo sipas këtyre raportimeve dëshira e madhe e futbollistit për tu transferuar te Juventus ka bërë që ta refuzoj Real Madridin.

21 vjeçari ka bërë 31 paraqitje në gjitha garat deri më tani këtë sezon ku ka shënuar 20 gola dhe ka bërë katër asistime./indeksOnline/.

Fitore H

Read Previous

Vitia: Zyrtarisht kemi personin e parë të shëruar nga COVID-19 në Kosovë

Read Next

Skandali në Spanjë: Testet e coronavirusit të bëra në Kinë nuk po funksionojnë siç duhet