I prekur nga COVID, Florian Binaj tregon si po e kalon karantinën

Pak ditë më parë, bëri bujë lajmi se aktori i njohur Florjan Binaj ishte infektuar me Covid-19.

Flori e ka konfirmuar vetë këtë lajm, duke treguar se gjendja e tij shëndetësore paraqitet të jet mjaft e mirë dhe ai është vetëkarantintuar për 14 ditë

Por si po shkon ky izolim për aktorin? Ai ka publikuar në ‘Instastory’ një qen që fle gjithë kohën, duke shkruar: “Të 7-tat e karantinës”.

Me sa duket aktori nuk është mësuar me këtë rutine të jetesës, dhe izolimi është duke e munduar atë. 

Fitore H

Read Previous

Testit të antitrupave i mungon ‘vlerësimi i duhur’, paralajmërojnë ekspertët

Read Next

Gold Ag “nafakli”, nusja e tij shkëlqen te Sellma