I mahnitshem në fotografi ky vogëlush (foto)

Lenjan Hoti djaloshi i vogël me prejardhje nga fshati Ratkovc. I cili ende nuk ka dy vjet por e do shumë fotografimin dhe kamerat!

E si mund të mos ndjehet mirë para syrit të kameres kur të gjitha Fotografit janë të realizuar nga Prindi (Nena) e tij.

Lenjani i vogël qe jeton ne zvicerr përveç Fotografimit , aij i do shumë edhe veturat të. Ku më perzemer i ka ato të tipit Mercedes, i njehë të gjitha llojet e veturve me emra!

Lenjanin e gjeni edhe në instagram ku dhe poston fotografit e ti.

Gazetari

Read Previous

Krasniqi: Bojkoti i opozitës nuk po i sjellë asgjë të mirë Kosovës

Read Next

Haradinaj inspektoi punimet në Autostradën ‘Arbën Xhaferi’