I hyri një kure drastike dobësimi, moderatores i mbetet fytyra asimetrike!

Catalina Grama, e njohur në showbizin rumun si Jojo, ka bërë një rrëfim që i ka befasuar ndjekësit.

Këta të fundit i kanë vënë në dukje faktin që nofulla e saj duket më e rritur, dhe Grama pohoi se pas një kure drastike dobësimi, ka humbur një herë ndjenjat e ka rënë përtokë, duke goditur fort anën e majtë të fytyrës në cimento.

Kjo i shkaktoi një edemë të fortë cerebrale për të cilën është detyruar të marrë trajtim gjatë tre muajve rresht, pervecse pësoi sic thotë dhe një spasmofili ekstreme ( i dridheshin pa kontroll duart me fytyra). Nga atëherë, ka mbetur me një asimetri të fytyrës, e cila megjithatë nuk ia ka dëmtuar dhe aq shume pamjen.

Ardian H

Read Previous

Moderatorja shqiptare tregon ngacmimet që i bënte djalit që pëlqente: “E godisja me..”

Read Next

Pretendimet e Dick Martyt: Hashim Thaçi dhe Kadri Veseli personalisht i mbikëqyrën vrasjet