Habit vajza e Michael Jackson: Nuk kam pasur marrëdhënie vetem dhe burra dhe gra!

Vajza e Michael Jackson rrëfeu mjaft detaje nga jeta e saj private në një intervistë të fundit, ndoshta më shumë nga sa do të kishim dashur të dinim.

22 vjeçarja Paris Jackson dhe i dashuri i saj, Gabriel Glenn, janë protagonist të një dokumentari nga seriali Facebook Watch. Në episodin e parë, ajo flet mbi të atin, tronditjen e thellë të pësuar nga vdekja e tij, por edhe për jetën e vet intime.

Paris befasoi me pohimin se kishte pasur marrëdhënie jo vetëm me burra e me gra.

“Asnjëherë nuk kam menduar se do të qëndroj me një tip. Mendoja se do të përfundoj e martuar me ndonjë tipe. Kam pasur lidhje me vajza e me djem. Publiku nuk dinte gjë përvec tre lidhjeve të gjata të miat me meshkuj. Por nuk di gjë për marrëdhëniet e mia të tjera. E them sepse nuk do ta konsideroja veten biseksuale, sepse nuk kam pasur lidhje vetëm me gra apo me burra. Kam pasur lidhje dhe me një burrë me vaginë”, tha ajo duke shkaktuar mjaft habi!

Ardian H

Read Previous

Vëllai i Armend Zemajt bëhet ambasador

Read Next

Kthehen temperaturat verore, ky është parashikimi për pesë ditët e ardhshme


Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/srv/users/serverpilot/tmp/vizioni) in Unknown on line 0