Lajme 

Grabitje e rëndë në Drenas, hapin bankomatin me mjet eksplodues

Një vjedhje e rëndë ka ndodhur në Drenas.

Siç njofton policia, persona të dyshuar duke përdorur mjet eksplodues kanë hapur bankomatin dhe kanë vjedhur një shumë të parave.

“Persona të dyshuar të panjohur duke përdorur mjet eksplodues kanë hapur bankomatin dhe kanë vjedhur një shumë të parave. Njësitet policore janë duke hetuar rastin”.

0 Reviews

Write a Review

Të fundit nga kategoria

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial