Gold AG uron Bajramin, shfaqet pranë nënës së tij, veshja e saj ju befason [FOTO]

Ishte reperi Arian Agush, Gold AG ai i cili e ka uruar festën e Fitër Bajramit i pari. Gold AG ka zgjedhur një foto në llofarinë e tij në Instagram për t’i uruar ndjekësit e tij. Në imazhin e postuar ai shihet pranë gruas më të shtrenjtë për të, nënës, dhe menjëherë pas publikimit të fotografisë, komentet ishin të shumta.Urime festa e Fitër Bajramit” kishte shkruar ai. Kujtojmë se Goldi njihet si një besimtar i devotshëm dhe e ka agjëruar edhe muajin e shenjtë të Ramazanit.

Gazetari

Read Previous

ALLAHU KUR TË SPROVON, TË DO

Read Next

Mos flej para se ti drejtohesh Krijuesit me këto tri lutje!