Gjiko po vjen me bashkëpunim

Reperi Gjiko po vjen me këngë të re.

Reperi Gjiko nëpërmjet publikimit të disa Instastory ka treguar se këtë muaj vjen me projekt të ri muzikor, shkruan lajmi.net.

Ai ka treguar se kënga e re do të jetë bashkëpunim por emrin e këngëtarit apo këngëtares nuk e ka zbuluar.

Gjiko vetëm se e ka premtuar një dhjetor ‘bombastik’ dhe duket se kënga e re do të jetë një super hit./Lajmi.net/

Gazetari

Read Previous

Prokuroria e Durrësit nis hetimet për banesat e dëmtuara nga tërmeti

Read Next

Fana Rugova mysafirëve të partisë: Presidenti ka dashur një LDK të bashkuar dhe faqebardhë