Gjiko paralajmëron kolegët se këtë vit do ua ‘përfundoj’ karrierat


Gjiko nuk ka qenë edhe shumë aktiv në muzikë gjatë vitit 2019, ku mund të veçohen bashkëpunimet me Norën “Ana” dhe dueti me Butën “My Bro”, shkruan lajmi.net.

Reperi me anë të një postimi të bërë në Instagram ka paralajmëruar një vit më ngjeshur se ky që lam pas, dhe i këshillon kolegët të mshelen në studio pasi do ua ‘përfundoj’ karrierat.
“Sa rrini në Instagram, shkoni msheluni në studio punoni, se svijet veç mu ka tek me jau palu pilifuncat”.

Gazetari

Read Previous

Rrahmani te Napoli, kjo është vlera e transferimit të tij

Read Next

Ekskluzive: Thaçi në aksion, u dërgon ftesa partive për anëtarë të ri të KQZ-së