Gjendet pa shenja jete një 47 vjeçar në Prishtinë

Sot rreth orës 11:48 është raportuar në polici se në rrugën “Vëllezërit Fazliu” të Prishtinës është raportuar një rast.

Burime të Klan Kosovës bëjnë të ditur se bëhet fjalë për një person 47 vjeç, i cili është gjetur pa shenja jete nga nëna e tij në shtëpinë e saj.

Në vendngjarje kanë dalë njësitë kompetente policore dhe ajo e emergjencës.

Gazetari

Read Previous

A e dini kush është vajza në foto?- Ajo sot është njera prej këngëtareve më të dashura

Read Next

VIDEO/ Bota në miniaturë në globat prej qelqi