Getinjo hap arkivat, publikon foto nga fëmijëria bashkë me Mozzik

Getinjo solli një imazh të vjetër më vëllanë.

Getinjo është bërë nostalgjik për ditët e fëmijërisë, ai hapi arkivat dhe publikoi foto nga fëmijëria.

Në imazhin që e ndau me ndjekësit, reperi shfaqet pranë vëllait të tij Mozzik, të dy me stil prej gangsterëve.

“Gangsterat amerikanë 2002”, ka shkruar Getinjo sipër imazhit me vëllanë, ku pranuan komente të panumërta nga ndjekësit.

No description available.

Kujtojmë se sot të dy reperët janë shumë të suksesshëm në muzikë, madje Mozzik edhe në tregun e huaj.

Fitore H

Read Previous

454 raste të reja me COVID-19 në Gjermani

Read Next

UNICEF në Serbi reagon pas postimit të flamurit “Autochthonous” nga Dua Lipa