Genta performon “Shake it”, mahnit publikun në ceremoninë e ndarjes së çmimeve në Turqi

Genta Ismajli duket se nuk ka gjetur vetëm dashurinë në Turqi, por edhe suksesin.

Mbrëmjen e djeshme këngëtarja shqiptare ka fituar çmimin “Dueti më i mirë i vitit”, në eventin “Altın Kanat Ödülleri”, për bashkëpunimin e saj me reperin turk Eypio.

Genta në këtë mbrëmje kishte veshur një fustan ekstravagant me dy të çara. Mediat turke shkruajnë se këngëtarja i mahniti të gjithë me performancën e këngës “Shake it”.

Në këtë event merrte pjesë edhe një tjetër shqiptare, prezantuesja Arbnora Ademaj e cila gjithashtu po synon tregun turk dhe së shpejti pritet të luajë në një serial.

Gazetari

Read Previous

Elvana Gjata kalon ‘dhimbjen’ nga festivali në New York, performon ‘Me tana’

Read Next

Aksident në Istog, katër të lënduar


Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/srv/users/serverpilot/tmp/vizioni) in Unknown on line 0