Genc Leka , këngëtari që po i “dridh” mbrëmjet muzikore

Genc Leka, një emër që shpesh herë e shohim në mbrëmje të ndryshme muzikore në pothuajse shumicën e lokaleve në Prishtinë dhe jashtë saj.

Genci së shpejti do të lansoj një baladë të re të punuar nga studio muzikore tashmë e mirënjohur për tregun muzikor në Kosovë ” DuoBass Record’s”.

Më poshtë mund t’i dëgjoni disa prej këngëve të Genc Lekës:

Gazetari

Read Previous

Borini largohet nga Milan, bashkohet me futbollistin nga Kosova

Read Next

Hoxhaj i reagon Daçiqit për lobimin kundër Kosovës