Gashi flet për tërheqjen e padisë së Ramës ndaj Haradinajt

Avokati Tomë Gashi ka reaguar pas vendimit të kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama, për ta tërhequr padinë ndaj Ramush Haradinajt.

Përmes një postimi në Facebook, ai këtë e ka quajtur veprim të mirë për sistemin juridik të Kosovës, ku me këtë zvogëlohet numri i lëndëve në Kosovë, përcjell Bota sot.

Gashi ka thënë se është krenar me Ramën dhe Shqipërinë.

Postimi i plotë:

Sot Kryeministri i Shqiperis z. Edi Rrama beri nji veprim te mire per sistemin juridik te Kosoves!
Edi Rama terheq padin ndaj z.Ramush Haradinajt.
Me kete e zvoglon numrin e landve ne Kosove.
Wery nice from you Mr. Prime Minister
Proud of you.
Proud of ALBANIA.

Ardian H

Read Previous

Juventusi e vazhdon luftën drejt titullit ndaj Genoas, formacionet

Read Next

Vendoset përfundimisht e ardhmja e Zhegrovës