Fytyra e tij e ëmbel si dhe stili i tij po bëjnë për vete mijra ndjekes në instagram

Ai është vetëm 20 muajsh. Xhoel Gega ose @babyxhoel siç është i njohur, dhe po pushton instagramin dita dites. Fytyra e tij e ëmbel si dhe stili i tij po bëjnë për vete mijra ndjekes në instagram Shqiperi Kosove dhe me gjerë. Ai është nga qyteti i Shkodres, edhe pse eshte ne moshë të re fotot e tija janë shumë të veqanta, të bukura dhe pelqehen nga të gjithë.

Bukuroshi Xhoel gjithashtu ka pasur kërkesa nga kompani të huaja dhe ka reklamuar produktet e tyre. Disa kompani Suadeze të rrobave për femijë. Gjithashtu ka reklamuar dhe karrocat e fëmijëve dhe bebeve të firmes se njohur gjermane, dhe shume kompani tjera të ndryshme. Ai është më të vërtet një talent dhe hapat e suskesit në modelim veq se kan filluar për të. Bukuroshin e vogël mund ta ndiqni në profilin e tij ne instagram >KETU<

Gazetari

Read Previous

10 qytetet me më së shumti pasanikë

Read Next

Vendosen posterë mikpritës për Vuçiqin afër Ujmanit