Futbollisti DJ në Spanjë që po i argëton banorët në këto ditë karantine

Víctor Mollejo po i argëton qytetarët nëpër shtëpitë e tyre në këto ditë karantine kur është mbyllur e gjithë bota shkaku i koronavirusit.

Sulmuesi i Deportivos, i huazuar nga Atletico Madridi, po bën DJ e improvizuar nga tarraca e banesës së tij duke i argëtuar të gjithë në atë lagje.

“Mollejo, lësho një tjetër”, dëgjohet duke thënë një qytetar nga banesa, raporton Gazeta Express.

Klikoni KETU videon

Ai vazhdimisht lëshon muzikë nga banesa e tij, derisa banorët përreth e mbështesin me fikje të dritave nëpër banesat e tyre.

Victor Mollejo@VictorMollejo7

💙

En momentos de dificultades es cuando más alegria,ilusión y ganas de vivir la vida debemos de tener todos.Y de gente así está lleno Coruña!! #graciasvecinos2,00910:21 PM – Mar 25, 2020Twitter Ads info and privacy479 people are talking about this

Ardian H

Read Previous

Diznajeri nga Prishtina tregon se është prekur nga koronavirusi, ka një thirrje për personat që ka takuar kohëve të fundit

Read Next

Mediat britanike për këngën e re të Ritës: E nxehtë dhe sensacionale