Frizeri ferizajas Përparim Sylejmani, me suksese të mëdha në SHBA

Përparim Sylejmani, djaloshi nga Ferizaji, me punën dhe angazhimin e tij, tashmë ka bërë emër dhe është duke korrur suksese të mëdha në SHBA.

Ai është bërë I njohur në SHBA, ku edhe aktualisht punon dhe ka një numër të madh klientësh që vozotojnë sallonin e tij të floktarisë.

Për punën, aktivitetet dhe angazhimin e tij, shikojeni videon e më poshtme:

View this post on Instagram

#Beard Work

A post shared by Perparim sylejmani (@perp_the_barber) on

Gazetari

Read Previous

Ky është plani “B” i LDK-së nëse nuk arrihet marrëveshja me Vetëvendosjen

Read Next

Serbët e Kosovës me sy kah Beogradi e Rusia