Frankfurti i kundërpërgjigjet me dy gola të shpejtë Bayernit

Eintracht Frankurti ka arritur ta zvogëlojë epërsinë  e Bayern Munichut në 3:1, në ndeshjen që po zhvillohet për momentin në stadiumin Allianz Arena dhe vlen për xhiron e 27-të të Bundesligës.

Në minutën e 52-të të ndeshjes, Martin Hinteregger e shfrytëzoi një mbrojtje të dobët të Bayernit për ta shënuar golin e parë të mysafirëve në këtë ndeshje, raporton Gazeta Express.

Pak momente më vonë, Frankurti shënoi sërish për t’u kthyer kështu në lojë.

Ardian H

Read Previous

Shqipëri, të dielën të gjitha aktivitetet do të jenë të mbyllura

Read Next

Japonia rrafshoi lakoren e coronavirusit pa karantinë