“FOTOGRAFOMA UNAZËN SE E DU SHUMË”, NASER RAFUNA KUJTON EDHE NJË TJETËR MOMENT ME LEZE QENËN

Aktori i njohur Naser Rafuna sot ka folur lidhur me telefonatën e fundit me aktoren tashmë të ndjerë, Leze Qena.

Mirëpo para pak minutash ai zgjodhi që ta kujtoj atë edhe me një tjetër fotografi të publikuar në llogarinë e saj në Instagram.

Naseri e ka publikuar dorën e Lezes në të cilën shihet një unazë tejet e veçantë e cila edhe kishte rëndësi të madhe për të.

“Fotografoma unazën se e du shumë, thojke”, ka shkruar Naseri i cili tha se nuk do të ndez sot qirinjë për të por do të lutet për shpirtin e saj.

Mesazhet sensibilizues të artistëve

0 Reviews

Write a Review

Ardian H

Read Previous

Haki Rugova komenton ofertën e Qunit: Kuvendi i Kosovës nuk është odë burrash

Read Next

STRESI FLET PËR ERA ISTREFIN, KOMENTON DHE KËNGËN E RE