FOTO/ Nuk do ta besoni sa shumë ka ndryshuar në pamje Violeta Kuka

Violeta Kuka është një ndër emrat e njohur të muzikës popullore sidomos patriotike.

Së fundmi këngëtarja është rikthyer sërish pas shumë vitesh mungese në skenë.

Por ajo që tërhoqi vëmëndjen më shumë ishte transformimi i këngëtares.

Ajo duket shumë ndryshe nga ajo që jemi mësuar ta shohim.

Për të parë transformimin e saj mund të ndiqni fotot e mëposhtme.

Image
Image
Image

Gazetari

Read Previous

Reagimet e ashpra të Nismës dhe VV-së ndaj rinumërimit, detyrojnë KQZ të merr masa

Read Next

Kylie Jenner provokon keq me bikini