FOTO/ Nicki me imazhe të reja, këtë herë edhe më seksi

Nicki Minaj është njëra nga reper më të njohura në botë.

Reperja këtë herë ka pozuar për “Haper Bazaar”, të cilët kanë realizuar edhe një artikull mbi Nickin si një nga femrat e suksesshme.

Një imazh nga “Harper Bazaar” dhe ka ndarë me adhuruesit edhe Nicky, përmes një postimi në llogarinë e saj në “Instagram”.

Në formë shumë të mirë fizike, Nicky dukej përsëri.

Gazetari

Read Previous

Shpërthen në lotë Valon Maloku kur dëgjon rrëfimin prekës të Nazmiut për jetën dhe nënën e tij të cilën e takoj pas 35 vjete (video)

Read Next

Çfarë po ndodh? Piramidat në kufirin shqiptaro-grek, alarmojnë Athinën