FOTO/ Nëna dhe e bija tregojnë të pasmet seksi

Modelja 21-vjeçare, Sommer Ray po i ngjit me shpejtësi shkallët e karrierës, ndërsa është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, por tashmë edhe si blogere.

Së fundmi bukuroshja ka publikuar disa fotot me nënën e saj, ku duken kopje të njëra-tjetrës, jo vetëm në fytyre, por edhe në fizikun e tyre të mrekullueshëm,

Linjat e tyre trupore do t’ju lënë pa mend…!

Gazetari

Read Previous

Arti i shkrirë në muzikë! Elvana Gjata, Ledri dhe John ‘vulosin’ hitin e kësaj vere

Read Next

Sonda japoneze Hayabusa 2 mbërrin në asteroidin Ruygu