FOTO/ Mbi makinë e motor, Kejvina Kthella ndez flakë rrjetin

Velina e ‘Xing me Ermalin’ thuajse çdo ditë servir për fansat e saj foto shumë provokuese.

Këtë herë ajo ka zgjuar tundime me veshjen e saj të kuqe, ngjyrë e cila listohet ndër të preferuarat e modeles.

Pozat e radhës Kejvina ka zgjedhur t’i realizojë mbi motor dhe makinë.

Më provokuese se kaq nuk mund të ishte modelja shqiptare.

Gazetari

Read Previous

Skepticizmi në PE për liberalizimin e vizave, Holanda dërgon diplomat në Kosovë

Read Next

Ka jetë në Detin e Vdekur, zbulimi i rrallë…