FOTO/ Mbani frymën, modelja e njohur ‘tërbon’ fansat e saj me…

Ish- e dashura e këngëtarëve të njohur 50 Cent dhe Jason Derulo, Daphne Joy, ka postuar disa foto të nxehta për fansat e saj në Instagram.

31-vjeçarja është duke pushuar në Santorini dhe me këtë rast, ka treguar edhe format e saj bombastike.

Gazetari

Read Previous

FOTO/ Duket sikur e ka çarë jetën me ‘b***ë’, por… këngëtarja e famshme tregon dramën e jetës së saj

Read Next

LDK mbanë takim me strukturat e saj në Shtime