FOTO/ Duket sikur e ka çarë jetën me ‘b***ë’, por… këngëtarja e famshme tregon dramën e jetës së saj

Në pamje të parë duket sikur e ka çarë jetën me ‘b*thë’, por edhe këngëtarja e famshme seksi ka pasur hallet e veta në jetë…

Nicki Minaj ka rrëfyer përvojën e saj me dhunën në familje.

Këngëtarja e famshme ka publikuar dy video nga dokumentari i saj i ardhshëm “Queen” në rrjetet sociale dhe në njërën prej tyre tregon se si mbronte nënën nga dhuna e të atit.

Në videon tjetër reperja foli për mënyrën se si përfshirja në një marrëdhënie dashurie abuzive ndikoi në aftësinë e saj për të bërë muzikë.

Por, Minaj nuk e tregoi emrin e personit që e ka dhunuar.

Minaj nuk ka zbuluar datën se kur do të shfaqet dokumentari i saj “Queen”.

Gazetari

Read Previous

Foto e rrallë: Kështu u servohej ushqim në Kosovë ushtarëve gjermanë

Read Next

FOTO/ Mbani frymën, modelja e njohur ‘tërbon’ fansat e saj me…