FOTO/ Balerina shqiptare me famë në Festivalin e Venecias, pamja e saj do t’iu mahnis

Ka çelur siparin edicioni i 75 i Festivalit të Filmit në Venecia, një nga eventet më të madha, ku në tapetin e kuq parakalojnë aktorë, regjisorë e producentë nga e gjithë bota.

Në këtë event të rëndësishëm ka qënë e ftuar dhe balerina më e famshme shqiptare, Klaudia Pepa e cila i ka mahnitur të gjithë më pamjen.

ImageE veshur më një fustan gri me dy të çara anash që i tregonin këmbët, një fjongo në pjesën e qafës dhe taka ngjyrë nude, Klaudia Pepa  ishte padyshim në listën e të veshurave më bukur në këtë festival.

Ajo ishte e vetmja shqiptare e ftuar në Festivalin e Filmit në Venecia.

Image

Gazetari

Read Previous

Blerinë Tërbunja: VALË DETI

Read Next

Përfaqësuesja zhvillon stërvitjet e fundit para udhëtimit në Baku