FOTO/ Ana Lika i ka të gjitha gati për dasmën e saj, por i mungon…

Mbesa e Inis dhe Ingrid Gjonit, Ana Lika është një nga aktoret e njohura shqiptare e cila dallohet për origjinalitetin dhe karakterin e saj energjikë .

Gjithashtu ajo njihet si një personazh pa komplekse dhe që shpesh bën batuta.

Ana së fundmi i është përgjigjur pyetjeve që janë bërë nga ndjekësit e saj në Instagram.

Një nga fansat e saj e ka pyetur:’Goce na bëj një dasëm’.

’Për vitin tjetër ësthë gati ccdo gjë.Lokali,orkestra, fustani të ftuarit.Burrin se kemi kontaktuar akoma’ i është përgjigjur me humor Ana.

Gazetari

Read Previous

Nëse keni zemër të dobët, mos e shikoni këtë VIDEO të Enca Haxhias

Read Next

Daçiq nga New Yorku paralajmëron ‘tërheqje’ të tjera njohjesh për Kosovën