Formacionet zyrtare: Kosova – Malta

Kosova dhe Malta kanë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen e tyre sonte në Ligën e Kombeve.
Kosova dhe Malta takohen me fillim nga ora 20:45.

Skuadrat kanë publikuar formacionet zyrtare.

Kosova: Ujkani, Aliti, Shala, Kryeziu, Zeneli, Rrahmani, V.Berisha, Vojvoda, Kololli, Muriqi, Zhegrova.

Malta: Hogg, Mbong, S.Borg, Agius, P.Fenech, Mifsud, Schembri, R.Muscat, Failla, Corbolan, Apap.

Gazetari

Read Previous

Pamje kur tifozët e Maltës pushtojnë sheshin e Prishtinës

Read Next

Goditet nga vetura një këmbësore në qytetin e Pejës