Formacionet zyrtare: Çekia – Kosova

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Çekisë dhe Kosovës.

Duke nisur nga ora 20:45, në ‘Doosan Arena’, Cekia dhe Kosova do të zhvillojnë ndeshjen që po konsiderohet si një finale, për shkak se që të dy ekipet kanë shansin të kualifikohen në “Euro 2020”, raporton Gazeta Express.

Vedat Muriqin në sulm do ta zëvendësojë Atdhe Nuhiu.

Gazetari

Read Previous

Erdhi dita e madhe, Kosova kërkon fitore në Çeki

Read Next

Berisha: Sot kemi luajtur më së keqi